Proboszcz

szef

ks. kan. Tadeusz Kszczot - ur. 16.11.1947 r., święcenia kapłańskie przyjął  10.06.1972 r. w Sandomierzu. Pochodzi z parafii pw. św. Geroncjusza i Wniebowzięcia NMP w Sławnie k. Opoczna; w parafii pracuje od 2007 roku. 

 

Wikariusz

ja

ks. mgr Mariusz Chamerski - ur. 19.09.1984r., święcenia kapłańskie przyjął 29.05.2010 r. w Radomiu. Pochodzi z parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Stykowie; w parafii pracuje od 2017 roku. 

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom