zOd 10 lat dzień 28 października w naszej wspólnocie parafialnej obchodzony jest w szczególny sposób. Tego bowiem dnia dzień swoich imienin przeżywa Proboszcz naszej parafii ks. kan. Tadeusz Kszczot. W sobotni wieczór zgormadziliśmy się we wspólnocie parafialnej na Mszy św., by naszą modlitwą otoczyć czcigodnego Solenizanta. Był to czas wyrażenia naszej wdzięcznośći ks. Proboszczowi za Jego troskę zarówno o sprawy materialne naszej wspólnoty i świątyni jak również i przede wszystkim za troskę duchową. Przedstawiciele poszczególnych wspólnot formacyjnych wyrazili swoją wdzięczność i przekazali życzenia. 

 

Z całego serca życzymy drogiemu nam ks. Proboszczowi, by Pan Bóg nieustannie obdarzał drogiego nam Solenizanta swoim błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami. Plurimos annos..
Zapraszamy do Galerii

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom