1. Od 18 do 25 stycznia trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Składamy podziękowania rodzinom z Kowalanki nr 4-12 za posprzątanie naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc rodziny z Kowalanki od nr 13 do 22.

3. W piątek dzień imienin Pasterza naszej diecezji bp Henryka Tomasika. O godz. 18.00 w katedrze radomskiej będzie sprawowana Msza św. w intecji Solenizanta. Zapraszamy parafian do modlitwy za naszego Biskupa.

4. W niedzielę o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji naszego wikariusza ks. Mariusza z okazji Jego imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. ofiarami do puszek będziemy mogli wspierać Diecezjalne Środki Społecznego Przekazu.

6. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Jeśli kogoś nie było i ma życzenie by kapłan pobłogosławił Jego dom, prosimy by indywidualnie ustalić termin wizyty.

7. Parafia organizuje w drugim tygodniu ferii wyjazdy dla dzieci i młodzieży. W środę 24 stycznia dla dzieci z klas 3 do 6 Szkoły Podstawowej do Centrum Zabaw Kraina Marzen. Koszt ok. 30 zł. Natomiast w czwartek 25 stycznia dla młodzieży od 7 klasy Szkoły Podstawowej wzwyż wyjazd do Aquparku w Krakowie. Koszt ok. 76 zł. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Mariusza.

8.  Wszystkim Parafianom i Czcigodnym Gościom życzymy wielu Bożych łask w nowym tygodniu pracy i obowiązków.  Dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy bezpiecznego czasu odpoczynku feryjnego. Szczęść Boże.