Dodatki na stronę

Ogłoszenia parafialne

1. Pierwsza niedziela miesiąca - zmiana Tajemnic różańcowych. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie - Irak.

2. W piątek 11-go listopada kolejna rocznica odzyskania Niepodległości. Zapraszamy pafian na Mszę św. za Ojczyznę na godz. 9.00. Zapraszamy pracowników Urzędu Gminy, nauczycieli, dzieci szkolne, młodzież. Zespół Wolanianki zaśpiewają pieśni patriotyczne a młodzież szkolna przedstawi pgrogram słowno muzyczny o odzyskaniu niepodległości. O godzinie 16.00 Msza św. w intencji ks. Marcina. Zapraszamy wszystkie grupy działające przy parafii oraz parafian do udziału.

3. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

4. Taca w przyszłą niedzielę na Seminarium w Radomiu.

5. Składamy podziękowania rodziną z ul. Polnej od rodziny Laskowskich zah sprzątanie kościoła i kwiaty do ołtarzy. W tym tygodniu prosimy rodziny od Wojcieszak do końca.

6. Do 13 listopada przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i kwartalne.

7. Kwiatki doniczkowe składamy na wyznaczonemiejsce - nie wrzucamy do pojemnika.

8. Spotkanie dla ministrantów w sobotę godz 10.00, kandydatów 10.30.

9. Organizowany jest wyjazd do Łagiewnik w dzień 19 listopada. Zgłoszenia przyjmuje Pani Ewa Więcaszek.

10. W piątek ze względu na święto nie ma postu. Również w piątek nieczynna kancelaria.

| Start | Kancelaria | Intencje Mszalne | Czytanie na dziś | Kontakt |