Dodatki na stronę

Ogłoszenia parafialne

1. Za tydzień III Niedziela Miesiąca. Na Mszy św. o godz. 11.30 udzielimy sakramentu chrztu św. Taca z tego dnia przeznaczona jest na funkcjonowanie parafii i prace przy naszej świątyni i terenie cmentarza.

2. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy młodzież z klas VII, II Gimnazjum i III Gimnazjum oraz młodzież licealną.

3. W sobotę w Radomiu odbędzie się Apel Młodych naszej diecezji. Ks. Biskup Henryk Tomasik zaprasza ludzi młodych, by w tym dniu zjednoczyć się na wspólnej modlitwie i Koncercie na ul. Żeromskiego. Zapraszamy młodzież do zapisywania się na wyjazd u ks. Mariusza. Wyjazd w sobotę o godz. 17.00 z parkingu przy kościele.

4. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Św. Odpust w parafii Borkowice.

5. O7 października w Sanktuarium Matki Bożej w Wysokim Kole odbędzie się spotkanie czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Zapisy u zelatorek poszczególnych Kół Żywego Różańca.

6. W sobotę spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów o godz. 10.00.

7. Spotkanie KSM-u w każdy piątek o godz. 18.00 w salce GCK.

8. Składamy podziękowania mieszkańcom Strzałkowa strona północna nr 2 i 4 oraz blok nr 10 za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty ofiarowane wraz z Nowożeńcami dnia wczorajszego. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy rodziny ze Strzałkowa blok nr 12 i 14 oraz rodziny do nr 64.

9. Bóg zapłać rodzinie Państwa Więcaszków ze Strzałkowa za złożoną ofiarę na potrzeby parafii.

| Start | Kancelaria | Intencje Mszalne | Czytanie na dziś | Kontakt |