ja 1Nasza Parafia od 5 lat cieszy się z posługi Wikariusza ks. Mariusza Chamerskiego. 29 maja przypadła już 12 rocznica święceń kapłańskich duszpasterza. Na Mszy św. o godz. 9.00 wspólnota parafialna zgromadziła się, by pod przewodnictwem Proboszcza Parafii ks. kan. Tadeusza Kszczota wdzięczną modlitwą otoczyć ks. Mariusza. Przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych złożyli ks. Mariuszowi rocznicowe życzenia i wyrazy wdzięczności za podejmowaną przez Niego posługę na rzecz naszej duszpasterstwa w naszej wspólnocie. Na zakończenie Mszy św. głos zabrał Proboszcz Parafii ks. kan. Tadeusz dziękując ks. Mariuszowi za wieloraką pomoc w ciągu tych 5 lat w podejmowanych działaniach duszpasterskich.

 

Życzymy naszemu Wikariuszowi by Pan Bóg nieustannie Go błogosławił i umacniał w podejmowanych inicjatywach duszpasterskich dla dobra naszej Parafii i Diecezji Radomskiej, w której pełni posługę Diecezjalnego Duszpasterza Ministrantów. 

Galeria zdjęć

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom