ja 1Nasza Parafia od 5 lat cieszy się z posługi Wikariusza ks. Mariusza Chamerskiego. 29 maja przypadła już 12 rocznica święceń kapłańskich duszpasterza. Na Mszy św. o godz. 9.00 wspólnota parafialna zgromadziła się, by pod przewodnictwem Proboszcza Parafii ks. kan. Tadeusza Kszczota wdzięczną modlitwą otoczyć ks. Mariusza. Przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych złożyli ks. Mariuszowi rocznicowe życzenia i wyrazy wdzięczności za podejmowaną przez Niego posługę na rzecz naszej duszpasterstwa w naszej wspólnocie. Na zakończenie Mszy św. głos zabrał Proboszcz Parafii ks. kan. Tadeusz dziękując ks. Mariuszowi za wieloraką pomoc w ciągu tych 5 lat w podejmowanych działaniach duszpasterskich.

Życzymy naszemu Wikariuszowi by Pan Bóg nieustannie Go błogosławił i umacniał w podejmowanych inicjatywach duszpasterskich dla dobra naszej Parafii i Diecezji Radomskiej, w której pełni posługę Diecezjalnego Duszpasterza Ministrantów.