kanonikNiedziela 13 czerwca 2021 roku dla naszej wspólnoty parafialnej była czasem szczególnej wdzięczności Panu Bogu za lata kapłańskiej służby naszego Proboszcza ks. kan. Tadeusza Kszczota. Zgromadzeni na Mszy św. o godz. 11.30 pod przewodnictwem ks. Mariusza Chamerskiego wikariusza, jako parafianie otoczyliśmy ks. Proboszcza szczególną modlitwą i życzliwością. Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele wszystkich grup formacyjnych złożyli dostojnemu Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia i obdarowali kwiatami i upominkami. 

Panu Bogu dziękujemy za naszego wspaniałego ks. Proboszcza i prosimy by nieustannie pomnażał siły fizyczne i błogosławł pracy duszpasterskiej ks. kanonika pośród nas. 

Czcigodny księże Kanoniku życzymy byś każdego dnia czuł jak bardzo wiele wnosisz w życie wspólnoty parafialnej, której przewodzisz w drodze do zbawienia. Życzymy dużo zdrowia, wszlekiej ludzkiej pomyślności a od Najwyższego Kapłana Jezusa Chrystusa mocy Bożego błogosławieństwa. 100 lat. Plurimos annos. 

Zapraszamy do galerii zdjęć umieszczonych na fanpageu parafii. Jubileusz Proboszcza - foto

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom