jerRozpoczęte w Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszej diecezji Jerycho Rodzin zaprosiło naszą wspólnotę parafialną do modlitewnego czuwania przy Najświętszym Sakramencie w intencji rodzin naszej parafii jak i rodzin całej diecezji. Naszej modlitwie towarzyszyła kopia obrazu Świętej Rodziny ze Studzianny oraz relikwie św. Joanny Beretty Molla. W piątkowy wieczór 11 czerwca duszpasterze wolanowscy udali się do Mniszka by od tamtejszej wspólnoty parafialnej przejąć obraz i relikwie. Po przywitaniu obrazu i uroczystej Mszy św., której przewodniczył Proboszcz Parafii ks. kan. Tadeusz Kszczot rozpoczęło się czuwanie modlitewne prowadzone przez poszczególne grupy parafialne oraz mieszkańców poszczególnych miejscowości. O północy zgromadziliśmy się na Mszy św. w intecji małżeństw przeżywających trudności i zagrożonych rozbiciem. Tej modlitwie przewodniczył Wikariusz ks. Mariusz Chamerski. Szczególny wymiar tego błogosławionego czasu miała adoracja prowadzona przez dzieci, które w tym roku przyjęły po raz pierwszy Komunię św. Zgromadzone razem ze swoimi rodzicami i Katechetkami Panią Elżbietą i Panią Beatą wypraszały Boże łaski dla swoich rodziców. Mszą św. o godz. 15.45 zakończyliśmy czas Jerycha Rodzin, choć obraz i relikwie pozostały w naszej wspólnocie do niedzieli. 

Bardzo serdecznie dzięukemy wszystkim, którzy w tych dniach podjęli czuwanie modlitewne ofiarując swój czas Chrystusowi także w godzinach nocnych. Dziękujemy wszystkim grupom parafialnym, Paniom Katechetkom jak rówież Panom Piotrowi Gutkowskiemu i Krzysztofowi Janasowi oraz Ireneuszowi Mazurkiewiczowi za przywiezienie i odwiezienie obrazu Świętej Rodziny. Fotogaleria

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom