zmartwychwstanie pana je 3330 

Alleluja! Zmartwychwstał Pan! 

Kochani Parafianie.

 Stajemy przy pustym grobie Pana Jezusa z uwielbieniem w sercu i śpiewem dziękczynnego Te Deum na ustach. Dokonał bowiem wielkich rzeczy w historii świata powstając własną mocą po trzech dniach z grobu. 

Uświadamiamy sobie, że bez mocy Boga nasze życie pozbawione byłoby blasku nadziei i prawdziwej radości. Doświadczamy dziś w tych trudnych dla świata czasach wielkiego zagrożenia zdrowia i życia, że pełne zaufanie możemy złożyć w naszym Zbawicielu, który jest Zwycięzcą śmierci, piekła i szatana. 

Życzymy Wam Kochani by radość Wielkanocnego poranka rozproszyła ciemności beznadziei i zagubienia. Niech Zwycięski Chrystus obdarza Was łaską zdrowia i wszelką pomyślnością. Z serca Wam błogosławimy. 

ks. Tadeusz i ks. Mariusz

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom