op1Tradycyjnie w Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej parafii spotkały się wspólnoty formacyjne na świąteczny spotkaniu, by przede wszystkim złożyć sobie świąteczne życzenia. Kolejny raz gościlismy w sali Gminnego Centrum Kultury, a swoją obecnością ubogacił nasze spotkanie nowy dyrektor tejże placówki Pan Adam Miernik. Słowo wstępu, a zarazem serdecznych podziękowań skierował Proboszcz naszej Parafii ks. kan. Tadeusz Kszczot. Następnie Prezes Oddziału KSM przy naszej Parafii odczytał fragment Ewangelii św. Łukasza mówiący o narodzinach Pana Jezusa. Wiele słów życzliwości popłynęło w tym dniu wobec zgromadzonych. Bogaty repertuar kolędowy uprzyjemnił nasze spotkanie zarówno w wykonaniu scholi parafialnej jak i przedstawicieli Chóru. Bardzo dziękujemy za obecność każdego z osobna, a nasza radość z tak licznych grup parafialnych jest niezliczona.

Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w formację ducha i serca w naszych grupach parafialnych. FOTORELACJA

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom