k1Pasterza wg Serca Bożego dał nam Pan. W duchu wielkiej radości i wdzięczności wspólnota parafialna zgromadziła się w dniu 28 października na Mszy św. celebrowanej przez Wikariusza ks. Mariusza Chamerskiego, by swoją modlitwą otoczyć Solenizanta ks. Tadeusza Kszczota - Proboszcza Parafii pw. św. Doroty w Wolanowie. Dzień Imienin jest wyjątkowym dniem dla każdego chrześcijanina bowiem przypomina nam tajemnicę chrztu św. w którym nasi rodzice obdarzyli nas imieniem i patronem na całe życie. Jako dzieci Boże jesteśmy wezwani po imieniu by być kochanymi przez Najwyższego Stwórcę. Imieniny Proboszcza parafii to czas, w którym możemy wyrazić własną wdzięczność za posługę duszpasterską i troskę o zbawienie naszej duszy ale także troskę o materialny wymiar funkcjonowania parafii i świątyni. 

Życzenia dostojnemu Solenizantowi w imieniu całej społeczności gminnej złożyła Wójt Gminy Wolanów dr. Ewa Markowska - Bzducha. Następnie przedstawiciele poszczególnych wspólnot formacyjnych składali moc serdeczności i pomyślności. Natomiast w imieniu całej wspólnoty parafialnej życzenia złożył Pan Krzysztof Murawski - kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu.

 
 Drogiemu ks. Proboszczowi przesyłamy serdeczne życzenia i wyrazy wdzięczności za wszelką troskę o dobro Parafii. Plurimos annos. 
 

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom