dożW niedzielę 15 września 2019 wraz z całą społecznością Gminy Wolanów dziękowaliśmy dobremu Bogu za tegoroczne zbiory. W uroczystej Eucharystii pod przewodnictwem Proboszcza Parafii ks. kan. Tadeusza Kszczota, modliliśmy się w intencji dziękczynnej oraz błagalnej za wszystkich rolników, sadowników, ogrodników i wytwórców żywności. 

Na początku Eucharystii po słowie wstępnym Wójta Gminy Wolanów Ewy Markowskiej - Bzduchy w barwnej procesji przyniesiony został chleb niesiony przez Starostów Dożynek, a także piękne kolorowe wieńce reprezentujące poszczególne sołectwa naszej Gminy Wolanów. Podniosłej atmosferze uroczystości towarzyszył jak zawsze uroczy Zespół Ludowy Wolanianki, świętujący 10 - lecie swojego istnienia. Obecni byli także przedstawiciele władz rządowych:

 

  minister Wojciech Skurkiewicz, posłowie - Anna Kwiecień, Andrzej Kosztowniak, Dariusz Bąk, oraz włodarze gmin i samorządów regionu radomskiego. 

Bardzo dziękujemy wszystkim za to szczególne dziękczynienie za Boże dary. Fotorelacja

 

 

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom