moTradycyjnie na zakończnie roku szkolnego i formacyjnego najmłodsi przedstawicie ministrantów, oazowiczów i scholanek pod czujnym okiem i opieką P. Elżbiety Kazały - Maziarz, Beaty Rosińskiej i ks. Mariusza udali się na pięciodniowy obóz szkolno-parafialny. Tym razem celem zwiedzania i wypoczynku było urokliwe Trójmiasto. Po trudach dość długiej podróży piewsze zachwyty wywołało powitanie z morzem na sąsiadującej z ośrodkiem plaży. Jak przystało na porządne powitanie mało kto ocalał przed zmoczeniem. Kolejne dni to zwiedzanie Gdańska, Westerplatte, Sopotu i bajeczny rejs pirackim okrętem, oraz Gdynia i zachwyt nad okrętami zasłużonymi w walce podczas wojny. Dopełnieniem atrakcji był pobyt w Oceanarium a we wtorkowy wieczór szaleństwo w Aquaparku w Redzie i kąpiel z pływającymi nad naszymi głowami rekinami. Wszystko co dobre szybko się kończy, więc trzeba było powrócić do domu, ale w naszym głowach już rodzą się plany na przyszłoroczny wyjazd.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sposnorom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i przekazane dofinansowanie oraz słodycze i artykuły spożywcze. Zapraszamy do GALERII