moTradycyjnie na zakończnie roku szkolnego i formacyjnego najmłodsi przedstawicie ministrantów, oazowiczów i scholanek pod czujnym okiem i opieką P. Elżbiety Kazały - Maziarz, Beaty Rosińskiej i ks. Mariusza udali się na pięciodniowy obóz szkolno-parafialny. Tym razem celem zwiedzania i wypoczynku było urokliwe Trójmiasto. Po trudach dość długiej podróży piewsze zachwyty wywołało powitanie z morzem na sąsiadującej z ośrodkiem plaży. Jak przystało na porządne powitanie mało kto ocalał przed zmoczeniem. Kolejne dni to zwiedzanie Gdańska, Westerplatte, Sopotu i bajeczny rejs pirackim okrętem, oraz Gdynia i zachwyt nad okrętami zasłużonymi w walce podczas wojny. Dopełnieniem atrakcji był pobyt w Oceanarium a we wtorkowy wieczór szaleństwo w Aquaparku w Redzie i kąpiel z pływającymi nad naszymi głowami rekinami. Wszystko co dobre szybko się kończy, więc trzeba było powrócić do domu, ale w naszym głowach już rodzą się plany na przyszłoroczny wyjazd.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sposnorom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i przekazane dofinansowanie oraz słodycze i artykuły spożywcze. Zapraszamy do GALERII

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom