opJak każdego roku okres Bożego Narodzenia to czas wdzięczności i umacniania wspólnoty poprzez dzielenie się opłatkiem. Podobnie i w tym roku w Uroczystość Objawienia Pańskiego grupy fomacyjne działające przy naszej Parafii spotkały się najpierw na wspólnej Eucharystii, po której dzieci ze Szkoły Podstawowej w pięknych Jasełkach przypomniały nam tajemnicę Bożego Narodzenia. W kolejnej części w sali Gminnego Centum Kultury ministranci, schola, Oaza Dzieci Bożych, Oaza Nowej Drogi, Domowy Kościół, KSM, chór parafialny i Czciciele Matki Bożej łamiąc się tradycyjnym opłatkiem przekazali sobie wzajemnie życzenia wszelkiej pomyśłności. Dziękujemy wszystkim, którzy ochcotnym sercem odpowiadają na zaproszenie do budowania własnej wiary w bliskości Jezusa Eucharystycznego i Bożego Słowa, które prowadzi wszystkie wspólnoty w trakcie poszczególnych spotkań. Dopełnieniem naszego spotkania było wspólne kolędowanie przy akompaniamencie Patryka Pucuły na akordeonie. 


Zapraszamy by pomnażać nasze szeregi. Dla każdego znajdzie się miejsce.  Galeria zdjęć

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom