mHymn ministrancki w swojej treści zawiera słowa: " Naprzód przebojem młodzi rycerze do walki z grzechem swej duszy. Wodzem nam Jezus w Hostii ukryty, z Nim w bój nasz zastęp wyruszy". Do grona Liturgicznej Służby Ołtarza w I Niedzielę Adwentu na Mszy św. o godz. 9.00, zostało włączonych 15 nowych ministrantów. Podejmują oni nie tylko służbę przy Ołtarzu, ale przede wszystkim walkę o swoją duszą, a także stają się młodymi świadkami Jezusa wobec swoich rówieśników. Być Ministrantem, to także poza liturgiczną służbą, wskazywać na radość płynącą z faktu wręcz dotykania świętych tajemnic Eucharystii. Bardzo dziękujemy wszytkim chłopcom za ich gotowość do posługi przy Ołtarzu Pana Jezusa, a kochanym Rodzicom chłopców za troskę o ich formację religijną i rozwój wiary w tej wspaniałej, uświęconej wielkimi tradycjami wspólnocie ministranckiej przy naszej parafii. Młodszych chłopców zapraszamy by już teraz w swoim sercu budzili pragnienie bycia Rycerzem Jezusa w naszym gronie Służby Liturgicznej Ołtarza. 

Oto imiona i nazwiska nowych ministrantów: 

 

 1. Filip Adamczyk
 2. Paweł Prokop
 3. Hubert Pękala
 4. Bartosz Mosiołek
 5. Piotr Stanik
 6. Mikołaj Krawczyk
 7. Łukasz Sadowski
 8. Bartosz Wochniak
 9. Adam Wojcieszak
 10. Bartosz Pucuła
 11. Błażej Pucuła
 12. Michał Stępień
 13. Kacper Krawczyk
 14. Piotr Sobczak
 15. Kacper Warda               Galeria

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom