oMury biblijnego miasta Jerycha runęły, na skutek Bożej interwencji i modlitwy Izraelitów oraz całkowitego posłuszeństwa przykazaniom Boga. W naszej wspólnocie od wieczora 24 listopada do 25 listopada w 24- godzinnej adoracji czuwaliśmy przy Jezusie Chrystusie i Jego Najświętszej Matce, prosząc, by runęły mury wkradającej się w rodziny naszej parafii niewiary i obojętności religijnej. Towarzyszyły nam w tym szczególnym czasie relikwie świętych Dzieci Fatimskich. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Proboszcza Parafii ks. kan. Tadeusza Kszczota rozpoczęła czas wypraszania łask u Miłosiernego Boga, przez kochające dłonie Matki Bożej. Przez całą noc i kolejny dzień poszczególne grupy formacyjne, dzieci i młodzież trwały na modlitwie.

o1

We Mszy św. o północy sprawowanej przez kapłanów pochodzących z naszej Parafii ks. Sylwestra Chodyrę i ks. Damiana Spiżewskiego, dziękowaliśmy Panu Bogu za każde powołanie kapłańskie i zakonne. Jednocześnie wołaliśmy do Miłosierdzia Bożego o dar nowych powołań także spośród nas.

 

 

Na zakończenie Jerycha w naszej wspólnocie Rodzina Państwa Jolatny i Piotra Gutkowskich w imieniu wszystkich rodzin dokonali aktu zawierzenia rodzin naszej parafii. Wszystkim z całego z serca dziękujemy za ten szczególny czas trwania przy Chrystusie. Dziękujemy każdej wspólnocie, dzieciom i młodzieży, mieszkańcom wszystkich miejscowości z terenu naszej parafii za podjęty wysiłek i ofiarowaną modlitwą. Niech Dobry Bóg przez Niepokalane Serce Maryii wysłucha naszych błagań. 

Zapraszamy do Galerii

facebook

Msze Święte i nabożeństwa

Dni powszednie
7:00, 7:25
Niedziele i uroczystości
7:00, 9:00, 11:30, 15:00
Droga Krzyżowa
16:00
Nabożeństwo majowe
17:00

 

Kancelaria parafialna

Wtorek i czwartek
8.00-9.00
Piątek
15.00-16.00
Sobota
8.00-9.30

 

 

gosc radom

 

 

dr

 

 

plus

 

 

caritas radom